Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki leśne Kiciny - Oferty sprzedaży i najmu

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

120 000 zł5 514 m² 21,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 5514 m2 z możliwością uzyskania warunków zabudowy o wymiarach to 25 m. szerokości na 250m. głębokości, w kształcie prostokąta. Działka bez.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 548 m² 64,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 1548 m2 z możliwością uzyskania warunków zabudowy o wymiarach to 27 m. szerokości na 68m. głębokości, w kształcie prostokąta. Teren na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Przykory

Przykory(Kiciny + 4 km)

120 000 zł1 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka (1500 m2) położona w miejscowości Przykory (powiat wyszkowski, gmina Zabrodzie), niecałe 60 km od Warszawy. Działka rolna, trzeba wystapić o wz z przeznaczeniem pod budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

130 050 zł1 734 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka pod zabudowę mieszkalno-usługową Zatory. Numer działki 345/6 o powierzchni 1734 m2 Lokalizacja Zatory to malownicza miejscowość w powiecie pułtuskim, położona nad rzeką.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana uzbrojona

Nowe Lipiny(Kiciny + 24 km)

410 000 zł977 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wołomin.NOWE LIPINY. 977 M2. Media.PRĄD, WODA ,GAZ. Blisko pkp.SZKOŁA. Warunki zabudowy W trakcie realizacji. Ładna działka rolno - budowlana w Wołominie - Nowe Lipiny. Powierzchnia 977 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Zagościniec

Zagościniec(Kiciny + 23 km)

599 000 zł2 093 m² 286,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zagościniec, duża działka leśna 2093 m2 z prawem wyłączenia z produkcji leśnej do 300m2 Prezentujemy działkę leśną położoną w malowniczym Lesie Pyrkowym w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł3 877 m² 72,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy Państwu niezabudowaną działkę o powierzchni 3877 m2, znajdującą się przy ul. Konstantego Laszczki w miejscowości Dobre, będącej siedzibą lokalnej gminy. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Zawady

Zawady(Kiciny + 22 km)

13 900 000 zł61 800 m² 224,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt inwestycyjny w miejscowości Zawady w gminie Radzymin. Na działce stanowisko archeologiczne, konieczność wykonania prac przed zagospodarowaniem terenu. Podstawowe dane.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kiciny

Kiciny,mazowieckie

115 000 zł1 194 m² 96,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idealna działka pod rekreacje lub budowę domu w miejscowości Kiciny gm. Zabrodzie powiat wyszkowski. Spokojna okolica sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Powierzchnia całej działki to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Ogrodowa

Jadów(Kiciny + 9 km)

222 000 zł1 100 m² 201,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, jednocześnie mając dostęp do pełnej infrastruktury? Mogę zaproponować Ci zakup działki w uroczej miejscowości Jadów. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Anastazew(Kiciny + 3 km)

135 000 zł1 199 m² 112,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż działkę położoną w urokliwej miejscowości Anastazew, w gminie Zabrodzie, w powiecie wyszkowskim. To propozycja dla osób, które szukają.